3C International

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Uçma Tutkusu… İnsanoğlunun var olduğu çağlardan bugüne kadar en büyük hayallerinden birisidir. Eskiden hayal olan bu tutku, artık toplumların hayatında bir hayal veya lüks olmaktan çıkmış, kaçınılmaz ve vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İstikbalin Göklerde Olduğunun Bilincinde ve Türkiye’yi Uluslararası Platformda Temsil Eden Bir Markayız…

Havacılık sektörü, ulusal ve uluslararası kanunlar ve kurallar ile yönetilen ve yönetilmesi zorunlu olan nadir sektörlerden birisidir. Bu kurallar çerçevesinde gerek tarifeli yolcu taşımacılığı gerekse hava kargo hizmetlerimiz ile faaliyet alanlarımızı genişletmekteyiz.

Her geçen gün standartlarımızı ve hizmet kalitemizi artırarak, teknolojimize ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Profesyonel ve uzman kadromuzun bizlere sağladığı kuvvet ile taleplerinize hızlı, gerçekçi ve güvenilir çözümler üretmeyi sürdürüyoruz.

Havacılık kurallarına ve IATA standartlarına tam uyum politikamız ile konforlu ve güvenli uçuşlar sunuyor; ülkemize ve insanımıza sağladığımız katma değeri artırmak amacıyla teknoloji yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.


Tarihçe

2007 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Veysel CENGİZ tarafından kurulan şirketimiz; Türk firmalarının sektördeki çözüm ortağı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta bilet hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız, geçen yıllar içerisinde hava kargo alanında faaliyete geçmiştir.

Günden güne hem kendine koyduğu hedefleri gerçekleştiren hem de Türk iş camiasının havacılık alanında çözüm ortağı olmayı başaran firmamız, güçlü bir şekilde büyümeye devam etmiştir.

2012 yılında Libya’dan Ghadames Air ve Sudan’dan Badr Airlines ile yolcu taşımacılığında yeni ortaklıklar kurarak ülkemiz turizmine fayda sağlayacak yeni pazarlar kazandırmıştır.

Firmamız hava kargo taşımacılığı için Sudanlı kargo taşıyıcısı olan Green Flag Aviation ile kurduğu ortaklık sayesinde, ülkemizin dış ticaretine Afrika pazarına daha rahat ulaşabileceği çözümler sağlamıştır.

Ürettiğimiz çözümleri ve tüm faaliyetlerimizi 2018 yılından itibaren 3C İnternational Dış Ticaret Havacılık ve Turizm LTD altında toplayarak, kısa sürede profesyonel personel sayımızı, uçak filomuzu genişleterek 2021 yılında Su Airlines ve Fly Blue Jet Air markalarını Türk havacılık sektörüne kazandırmış bulunmaktayız.

Tarihçe
2007

Sektöre Giriş

2012

Ghadames Air Transport İş Ortaklığı

2018

Badr Airlines İş Ortaklığı
3C International Kuruldu

2020

Green Flag İş Ortaklığı

2021

Su Airlines Kuruldu
Fly Blue Jer Air Kuruldu

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

3C International olarak tüm faaliyetlerimizi; kurumsal profesyonelliğe ve uluslararası havayolu standartlarına (IATA) uygun olmasının yanı sıra, odak noktasında her zaman müşterilerimizin memnun kalması için oluşturduğumuz hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.

Bu kapsamda kalite politikamızı;

  • • Kaliteli hizmet felsefesini kurum kültürü haline getirmek, çalışma arkadaşlarımızı bu felsefe ile eğitmek,
  • • Tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı planlamak ve buna uygun yürütmek, müşterilerimiz için doğru bilgi akışını zamanında sunmak,
  • • İnsanlığa ve ülkemize faydalı olabilecek hizmetler üretmek, doğaya ve çevreye saygılı hizmet anlayışını benimsemek,
  • • Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek buna uyum sağlamak, hataları sonradan düzeltmek yerine önceden tedbirini almak,
  • • Aynı değerlere sahip yeni partner ağları kurmak ve yaygınlaştırmaktır…

Misyonumuz

Bulunduğumuz tüm faaliyet alanlarında, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenli, zamanında ve makul fiyatlı hizmetler sunmayı sürdürmektir...

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde öncü, örnek ve güvenilir olmayı, bunu yaparken istikrarla büyümeyi gerçekleştiren uluslararası bir marka olmayı hedeflemekteyiz…